Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков се врати во Вардар

Црвено-црните добија големо засилување

Прочитај повеќе

Манасков се поздрави со Веспрем

Заврши авантурата на македонското крило во унгарскиот клуб

Прочитај повеќе

Веспрем без Манасков во Келн

Македонското крило нема да игра во полуфиналето на ЛШ

Прочитај повеќе

Мартин Манасков се договори со Бутел Скопје

Познато име доаѓа во Бутел следната сезона

Прочитај повеќе

„Болница“ во Алборг, Манасков ќе се „прошета“ до Келн?

Данскиот шампион има многу проблеми со повредени играчи

Прочитај повеќе