Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков „сам“ го победи Е. Пелистер 2

Фаворитот без проблем на првото гостување во Битола сезонава

Прочитај повеќе

Манасков: Очигледно, немаме квалитет

Тешко го доживеа поразот од Холандија

Прочитај повеќе

Пепи Манасков во Алкалоид

Ракометната легенда ќе се приклучи на најбрзорастечкиот ракометен проект во Македонија

Прочитај повеќе

Манасков: Ако не веруваме во нас, не треба ни да одиме

Репрезентативното крило по два пропуштни настани повторно на терен

Прочитај повеќе

Манасков неизвесен за стартот на квалификациите

Крилото на Вардар има проблем со повреда и не е сигурно дали и колку ќе игра во квалификациите

Прочитај повеќе