Вести што го содржат тагот Манасков

Манасков: Имаме добар моментум, посакувам изненадување

Утре во Битола ќе гостува Пари Сен Жермен

Прочитај повеќе

Дејан Манасков потпиша за Е. Пелистер!

Дејан Манасков е нов член на битолски Пелистер

Прочитај повеќе

Манасков (нај)блиску до Е. Пелистер

Левото крило по Металург и Вардар би можел да заигра и за трет голем македонски клуб

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Кирил Лазаров и Пепи Манасков заедно на терен против вицепрвакот

Кирил Лазаров и Пепи Манасков повторно играа за ист тим на терен

Прочитај повеќе

СОБИР НА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА: Да си ја сфатиме работата сериозно

Селекторот Кирил Лазаров зборуваше пред медиумите на првиот собир на репрезентацијата

Прочитај повеќе