Вести што го содржат тагот Кадети

Список на кадети за дуелите со Црна Гора

Познат списокот на кадетската репрезентација на Македонија за дуелите со Црна Гора

Прочитај повеќе

Кадетите ги дознаа противниците за ЕП 2024

Кадетите ги добија противниците за Европското првенство што ќе се игра летово

Прочитај повеќе

Младите репрезентации во ждрепка за ЕП

Македонските М18 и М20 репрезентации ќе ги дознаат противниците за ЕП

Прочитај повеќе

Кадетите се пласираа на Европското првенство!

Успешно комплетирана мисијата на кадетите. Летово ќе играат на ЕП

Прочитај повеќе

Кадетите против Швајцарија, каде да гледате?

Македонските кадети денеска можат да го верификуваат пласманот на М18 Ехф Еуро

Прочитај повеќе