Вести што го содржат тагот Кадети

Кадетите втор пат ја победија Ц. Гора

Две од две за кадетите на дуелите со Ц. Гора

Прочитај повеќе

Кадетите победнички стартуваа во Ц. Гора

Победа на македонските кадети на првиот контролен меч со Црна Гора

Прочитај повеќе

Список на кадети за дуелите со Црна Гора

Познат списокот на кадетската репрезентација на Македонија за дуелите со Црна Гора

Прочитај повеќе

Кадетите ги дознаа противниците за ЕП 2024

Кадетите ги добија противниците за Европското првенство што ќе се игра летово

Прочитај повеќе

Младите репрезентации во ждрепка за ЕП

Македонските М18 и М20 репрезентации ќе ги дознаат противниците за ЕП

Прочитај повеќе