Вести што го содржат тагот Аеродром

Македонците пристигнаа во Дебрецен

Македонскиот тим пристигна во Дебрецен

Прочитај повеќе

Алкалоид го завери првото место

Дебитантот е единствениот непоразен тим

Прочитај повеќе

Аеродром како воз, бодови за Јуниор КВ

Се разгоре битка во Првата лига

Прочитај повеќе

Аеродром и Куманово поделија бодови

Поделени бодовите на дуелот меѓу Аеродром и Куманово

Прочитај повеќе

Прва лига: Аеродром со пресврт, Шампион без проблем до бодови

Комплетирано е второто коло во Прва лига во машка конккуренција

Прочитај повеќе