Вести што го содржат тагот Аеродром

Аеродром е пионерски шампион на Македонија

Македонија има нов пионерски шампион

Прочитај повеќе

Аеродром, домаќин на Ф4 за пионери

Познати полуфиналните парови во пионерска конкуренција

Прочитај повеќе

Прволигашкото дерби за Мулти Есенс

Вечерва се сретнаа двете најдобропласирани екипи во Првата лига

Прочитај повеќе

Аеродром го активираше Кизиќ, засилени кон Супер лига

Ново име на голот на амбициозниот прволигаш

Прочитај повеќе

Откажан дуелот во Порто, Загреб заглави на аеродром

Загреб не можеше да стигне навреме во Порто

Прочитај повеќе