Вести што го содржат тагот Аеродром

Аеродром, домаќин на Ф4 за пионери

Познати полуфиналните парови во пионерска конкуренција

Прочитај повеќе

Прволигашкото дерби за Мулти Есенс

Вечерва се сретнаа двете најдобропласирани екипи во Првата лига

Прочитај повеќе

Аеродром го активираше Кизиќ, засилени кон Супер лига

Ново име на голот на амбициозниот прволигаш

Прочитај повеќе

Откажан дуелот во Порто, Загреб заглави на аеродром

Загреб не можеше да стигне навреме во Порто

Прочитај повеќе

Македонците слетаа во Краков

Македонската репрезентација пристина на своето одредиште

Прочитај повеќе