Вести што го содржат тагот Аеродром

Фарски заглавија на аеродром

Фарски нема да пристигнат во Македонија според плановите

Прочитај повеќе

Скопје 2020 математички е прволигаш

Екипата на Скопје 2020 не успеа да го одбрани суперлигашкиот статус

Прочитај повеќе

Заврши суперлигашката авантура за Аеродром

Аеродром ја заврши својата суперлигашка авантура

Прочитај повеќе

Аеродром не доби право за настап во Плејаут

РК Аеродром не доби право да настапи во пролетниот дел од Суперлигата

Прочитај повеќе

Алкалоид на 100%, Аеродром ги остави бодовите во Автокоманда

11 од 11 за Алкалоид во македонската Суперлига

Прочитај повеќе