Вести што го содржат тагот Навивачи

КУЗМАНОВСКИ: Чест е да се игра за репрезентација, веруваме со нас, ќе дадеме сѐ од себе

Прв собир на репрезентацијата. Почнува мисијата ЕП 2024

Прочитај повеќе

Срамна постапка на навивачите на Е. Пелистер кон новинарите

Дел од битолската публика не го положи номиналниот тест

Прочитај повеќе

Е. Пелистер апелира за фер навивање

Соопштение на Еурофарм Пелистер пред дербито со Вардар 1961

Прочитај повеќе

ФОТО: Келце веќе „води“ во Келн

Полјаците имаат најмногу навивачи пред Ланксес Арена

Прочитај повеќе

Прекин на дербито, навивачи влетаа на терен

Дербито меѓу Вардар и Пелистер е прекинато, навивачи влетаа на терен

Прочитај повеќе