Вести што го содржат тагот Данска

Микел Хансен „виси“ за ОИ Париз?

На ОИ ќе смеат само 14 играчи да бидат во состав

Прочитај повеќе

Пораз што не се простува

Загубија еден пехар и веднаш го сменија тренерот

Прочитај повеќе

Алборг пикираше тренер

Норвежанецот е прв на списокот на тренери „виден“ во Алборг

Прочитај повеќе

Микел Хансен и Ландин последни гости во Битола

Битола вечерва ќе се збогува со Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Алборг ќе менува тренер

Данскиот дрим тим ќе бара нов тренер за следната сезона

Прочитај повеќе