Вести што го содржат тагот Тренинг

Легендарен играч неизвесен за ОИ

Најдобриот стрелец во историјата на Бундеслигата не се појави на првиот тренинг камп пред ОИ

Прочитај повеќе

Охрид прв истрча на тренинг во 2024

Први на тренинг во 2024

Прочитај повеќе

Мораеш со скршен нос го напушти тимот на Бразил

Бразил без Мораеш ќе оди на шампионатот во Аргентина

Прочитај повеќе

Е. Пелистер денеска против Партизан

Македонскиот првак денеска ќе се тестира со Партизан

Прочитај повеќе

Е. Пелистер ги почна подготовките!

Битолчани ја кренаа завесата на новата сезона во Македонија

Прочитај повеќе