Вести што го содржат тагот Германија

Лазаров добро ги научил, ама не сакам стресови денеска

Селекторот на Германија сака сѐ да биде решено за 10 минути

Прочитај повеќе

Велковски: Работевме за да ги отстраниме грешките

Десниот бек на македонската репрезентација го најавува дуелот со Германија

Прочитај повеќе

Кузмановски: Не треба да се трошат зборови за Германија, но но ќе бидеме поборбени и пофокусирани

Македонија вечерва игра против домаќинот на Европското првенство

Прочитај повеќе

Денеска Македонија против Германија

Втор меч на македонската репрезентација на Европското првенство

Прочитај повеќе

Лазаров: Меч со многу повеќе дуели

Селекторот на Македонија го најави мечот со Германија

Прочитај повеќе