Вести што го содржат тагот Германија

Волф се враќа во Германија?

Европскиот шампион го бара репрезентативниот голман

Прочитај повеќе

Суспендиран Никола Портнер!

Швајцарскиот голман е времено суспендиран и не тренира со клубот

Прочитај повеќе

Германија оди на ОИ во Париз

Голема победа на германскиот состав

Прочитај повеќе

Бергеруд ја поведе Норвешка кон Париз

Очекувани победи на фаворитите на првите натпреври од Квалификациите за ОИ Париз

Прочитај повеќе

Не чекаа до март, Гисласон селектор до 2027

Германците решија да не комплицираат и му дадоа полна доверба на досегашниот селектор

Прочитај повеќе