Вести што го содржат тагот Пик сегед

Сегед пушта понуди на сите страни

Нова трансфер шпекулација поврзана со унгарскиот клуб

Прочитај повеќе

ПИК Сегед со понуда за цело семејство Душебаеви

Унгарците доставиле понуда за тројцата Душебаеви

Прочитај повеќе

Сегед: Признаваме, ја „утнавме“ работата

ПИК Сегед претрпе болен пораз на домашен терен од данскиот Алборг

Прочитај повеќе

Вардар е официјално во 1/8 финале на ЛШ

Пик Сегед го верификуваше пласманот на Вардар во 1/8 финалето на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Потпишуваа ПИК Сегед, Лимож...

Селектирани трансфери од ракометна Европа, погледнете кој - каде...

Прочитај повеќе