Вести што го содржат тагот Циндриќ

Циндриќ со Пасквал во Веспрем?

Не е само тренерот Чави Пасквал мета на унгарскиот шампион

Прочитај повеќе

Циндриќ настрада во новата сала на Турда

Домаќините не бираа средства за со победа да ја отворат салата

Прочитај повеќе

Дагур го прецрта Лука Циндриќ

Прв избор на новиот селектор на Хрватска

Прочитај повеќе

Ракометниот Меси оди во Барса?

По повредата на Домен Макуц, Барса бара и е блиску да најде решение

Прочитај повеќе

Циндриќ: Динамо ми личи на нов Вардар

Лука Циндриќ го спреди Динамо со некогашниот Вардар

Прочитај повеќе