Вести што го содржат тагот Пиво

Само ако те види Роналдо!

Голманот на Данска, бронзениот медал според резултат или сребрениот според претседателот на ИХФ, го круниса со кафански манир

Прочитај повеќе

Николај Орис доби клупа со пиво

Симпатичен подарок доби бекот на репрезентацијата на Данска

Прочитај повеќе