Вести што го содржат тагот Монпеље

Супер талентот на Барса оди на позајмица?

Леворакиот талент, следната сезона можеби ќе продолжи да се кали во француски центар за формација

Прочитај повеќе

Митревски против Монпеље, каде да гледате?

Најавен е ТВ пренос од натпреварот меѓу Монпеље и Порто

Прочитај повеќе

Тешка повреда на „скопскиот“ МВП

МВП од мундијалот во Македонија, египетскиот ас Ахмед Хешам, заработи сериозна повреда

Прочитај повеќе

Ги замени Обрван и Брестовац, сега ќе го менува и Канаје

Монпеље нашол замена за Патрис Канаје

Прочитај повеќе

Симонет го одбра Монпеље место Барса

Аргентинецот не го менува Монпеље

Прочитај повеќе