Вести што го содржат тагот Порто

Блесок на Митревски, Порто ја отпиша Бенфика

Македонскиот голман одигра важна улога во големото дерби

Прочитај повеќе

Шлеп служба? Не треба, Порто ќе среди

Ракометарите на Порто на раце го изнесоа мерцедесот од песокта

Прочитај повеќе

PLAY OF THE DAY: Mитревски vs Дибиров (ВИДЕО)

Се сретнаа Порто и Загреб, се сретнаа Митревски и Дибиров

Прочитај повеќе

ППД Загреб против Митревски за бод и следна фаза

Загреб со бод ќе се пласира во елиминациите

Прочитај повеќе

На ППД Загреб сега му ги загубија куферите

Историско стана патувањето на ППД Загреб во Порто

Прочитај повеќе