Вести што го содржат тагот Порто

Веспрем триумфално низ Барселона! Митревски одбрани победа на Порто

Веспрем и даде 41 гол на Барса

Прочитај повеќе

Голем хендикеп за Порто и Португалија

Корпулентниот пикер ќе мора на операција

Прочитај повеќе

Порто ја преслуша Бенфика

Актуелниот првак на Португалија му го наесе вториот пораз на тимот на Филип Талески

Прочитај повеќе

Шок за Порто, загубија бод од аутсајдер

Прекината победничката низа на Порто. Загубен бод кај аутсајдер

Прочитај повеќе

Барса беше преголем залак за Порто

Барса остана во друштвото на непоразени екипи во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе