Вести што го содржат тагот Порто

Митревски и Порто се вратија во игра

Не е готово, додека не заврши последното коло

Прочитај повеќе

Порто со победа над Бенфика влезе во Плејоф

Почна финалната битка за титулата, во првото коло Македонците еден против друг

Прочитај повеќе

Последен ден од групите на ЛШ, каде да гледате?

Денеска завршува групната фаза од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Митревски со 14 одбрани во победата на Порто

Пелистер не е единствен на дното во ЛШ, благодарение и на македонскиот голман

Прочитај повеќе

Алборг Битола, Митревски против Целје, каде да гледате?

Денеска се играат четири натпревари од ЛШ, од два ќе има директен ТВ пренос

Прочитај повеќе