Вести што го содржат тагот Норвешка

Данска ќари, Шведска на свое, Норвешка во минус

Финансиски извештај за женското СП

Прочитај повеќе

Уште една норвешка ѕвезда без ОИ

Норвешката ѕвезда е пред долга пауза

Прочитај повеќе

Тонесен ја „откачи“ Норвешка

Играчите почнаа да им откажуваат пред Олимписките игри

Прочитај повеќе

Магнус Род откажа настап на ОИ Париз

Норвешкиот бек планира летово да го мине во друг правец - комплетно заздравување

Прочитај повеќе

ПИК Сегед купи врвен десен бек

Норвешкиот бек се сели во Унгарија следната сезона

Прочитај повеќе