Вести што го содржат тагот Хановер

Од Фарски во Хановер

Германскиот тим најде замена за црногорскиот бек Бранко Вујовиќ

Прочитај повеќе

Швајцарецот игра како „саат“

на 40 години игра подобро отколку на 25

Прочитај повеќе

Европска лига: Швајцарците утнаа работа

Швајцарската прецизност не се покажа во најдобро светло

Прочитај повеќе

ВИДЕО: Петмина не можеа да го задржат

Белорусинот Влад Кулеш имаше свој блесок на стартот на Бундеслигата

Прочитај повеќе

Барса поразена во спектаклот во Хановер

Контролен меч пред 9.000 гледачи

Прочитај повеќе