Вести што го содржат тагот Татран

СЕХА: Битка за 1/4 финале

Почнува СЕХА плеј оф

Прочитај повеќе

Голужа останува во Татран

Хрватскиот тренер и натаму ќе го води клубот од Словачка

Прочитај повеќе

СЕХА: E. Пелистер го разби Татран

Битолчани играат во се подобра форма

Прочитај повеќе

Татран ќе доцни на стартот на СЕХА

Првакот на Словачка нема да може да стартува во СЕХА на 10 октомври

Прочитај повеќе

Проблем за СЕХА, Татран е во карантин

Позитивен случај во редовите на првакот на Словачка

Прочитај повеќе