Вести што го содржат тагот Операција

Јагањац опериран, познато кога се враќа на терен

Поранешниот бек на Металург веќе е во фаза на рехабилитација

Прочитај повеќе

Заврши сезоната за дефанзивката број 1

Заврши сезоната за еден од најдобрите светски играчи

Прочитај повеќе

Суси опериран, се враќа на пролет

Тунискиот бек на битолската екипа мораше на операција

Прочитај повеќе

Мали шанси Сагосен да игра против Македонија

Сандер Сагосен се спасил од голема белја со втората операција

Прочитај повеќе

Ќе игра на СП, само ако е 100% спремен

Сандер Сагосен ќе се трка со времето, но тешко дека ќе го гледаме на СП

Прочитај повеќе