Вести што го содржат тагот Операција

Јагањац повторно опериран

Поранешниот играч на Металург мораше одново да го „средува“ рамето

Прочитај повеќе

Макуц опериран, потврдена долгата пауза

Словенечкиот плејмејкер ја пропушта целата сезона

Прочитај повеќе

РНЛ без Гензајмер до крајот на годината

Крилото на РНЛ минал низ пеколот по операцијата на коленото

Прочитај повеќе

Шест месеци одмор за Гисли?

Исландскиот ас ќе оди на операција на рамото

Прочитај повеќе

Ѓорговски успешно опериран

Бекот на битолчани ќе паузира следниот период

Прочитај повеќе