Вести што го содржат тагот Тренер

Платон е нов тренер на ЖРК Вардар

Црвено-црните дами имаат нов тренер

Прочитај повеќе

ГРК Тиквеш го промовирше новиот тренер

ГРК Тиквеш го промовираше новиот тренер

Прочитај повеќе

Ла Риоха го задржа тренерот

Шпанскиот клуб задоволен од патеката по која оди тимот

Прочитај повеќе

Се разделија Тиквеш и Матлиески

Кавадарчани ќе имаат нов тренер за Плејоф

Прочитај повеќе

Јовиќ: Т. Пролет е сериозен клуб, има добра логистика

Тинекс Пролет и Александар Јовиќ почнаа соработка што има потенцијал да донесе резултати

Прочитај повеќе