Вести што го содржат тагот Тренер

Кавадарчани договорија тренер?

ГРК Тиквеш ќе има нов тренер следната сезона

Прочитај повеќе

Црногорец го презема Татран Прешов

Словаците повторно се вртат кон Балканот

Прочитај повеќе

ЧСМ смени тренер по пет години

Тренерска смена и буџетска математика

Прочитај повеќе

Протести против Илиќ во Веспрем!

Протести и петиција против Момир Илиќ во Веспрем

Прочитај повеќе

Илиќ тренер на Веспрем до јуни, потоа...

Очекувано, нема да има крупна промена во Веспрем веднаш по елиминацијата од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе