Вести што го содржат тагот Тренер

ЦИРКУЗ ТАТРАН: Тренерот со гол задник се одјави од клупата

Поранешниот тренер на Татран имаше јасна порака за „некого“

Прочитај повеќе

Татабања најде замена за Ѓукиќ

Шпанскиот ракометар предвреме ја завршува кариерата

Прочитај повеќе

ЧСМ го краде селекторот на Норвешка

ЧСМ Букуреш заинтересиран за селекторот кој има 15 медали од СП, ОИ и ЕП

Прочитај повеќе

Порто менува тренер

Порто ќе има нов тренер следната сезона

Прочитај повеќе

Кавадарчани договорија тренер?

ГРК Тиквеш ќе има нов тренер следната сезона

Прочитај повеќе