Вести што го содржат тагот Бидасоа

Барса „киксна“ по 33 победи

Второ коло во Шпанија и веќе сервирано големо изненадување

Прочитај повеќе

Специјална чест за легендарниот пивот

Крај на големата кариера на легендарниот пивот

Прочитај повеќе

Е. Пелистер и Бидасоа поделија бодови во Битола

Без победник заврши последниот меч на Пелистер во ЕЛ годинава

Прочитај повеќе

Е. Пелистер (пак) потфрли

Нов двоцифрен пораз на битолчани на место на кое скришно се надеваа на бод(ови)

Прочитај повеќе

Денеска Е. Пелистер игра во Шпанија, каде да гледате?

Петти натпревар за Е. Пелистер во Европската лига

Прочитај повеќе