Вести што го содржат тагот ЛШ

Актуелно

НОСТАЛГИЈА: Шампионскиот пехар на Кометал ЃП слави 22 години

Шампионскиот пехар денеска го слави својот 22 роденден

Прочитај повеќе

Финалето на ЛШ за Начевски и Николов

Начевски и Николов ќе го судат финалето на ЛШ

Прочитај повеќе

Кој против кого на Ф4 во Келн и Будимпешта?

Извлечени се полуфиналните парови во Лигата на шампионите во машка и женска конкуренција

Прочитај повеќе

Ф4 Будимпешта без шампионот, без ЧСМ Букурешт...

Познати четирите учесници на Ф4 турнирот во ЛШ во женска конкуренција

Прочитај повеќе

Магдебург или Келце на Ф4, каде да гледате?

Денеска се играат првите реванш дуели од 1/4 финалето на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе