Вести што го содржат тагот Ждрепка

Македонија во „Балтичка“ група

Ждрепка за квалификациите за ЕП 2026

Прочитај повеќе

Денеска, ждрепка за ЕП 2026, каде да гледате?

Денеска во Копенхаген ќе се одржи ждрепката за Квалификациите за ЕП 2026

Прочитај повеќе

Конференција на генерални секретари: ЕП, ранкинзи и големата ждрепка

Копенхаген е во центарот на ракометната јавност

Прочитај повеќе

Уште два дена до големата ждрепка за ЕП

По два дена, Македонија ќе ги дознае противниците во групата за пласман на ЕП 2026

Прочитај повеќе

Куп на Македонија, ждрепка за групна фаза

Ждрепка од групната фаза на Куп на Македонија

Прочитај повеќе