Вести што го содржат тагот Повреда

Шпанија остана без Барбоса за СП

Уште еден германски бек е надвор од строј за ЕП 2024

Прочитај повеќе

Германија остана без уште еден бек!

Магдебург ќе плати скапа цена во Саудиска Арабија

Прочитај повеќе

„Стаклениот“ Хрват, повторно се повреди

Не одигра ни 60 минути вкупно, а ќе мора на нова долга пауза

Прочитај повеќе

Голем хендикеп за Порто и Португалија

Корпулентниот пикер ќе мора на операција

Прочитај повеќе

Данците без една ѕвезда против Алкалоид?

Некогаш најдобриот дански пивот најверојатно нема да го видиме во Скопје

Прочитај повеќе