Вести што го содржат тагот Повреда

Барса доби засилување пред Ф4 Келн

По пауза од девет месеци, во игра се врати Словенецот

Прочитај повеќе

Барса остана само со еден плејмејкер и тоа тинејџер

Нова повреда ги ремети редовите на Антонио Карлос Ортега

Прочитај повеќе

Олејничак не мина „толку“ лошо

Полскиот ракометар имаше среќа во несреќа

Прочитај повеќе

Уште една норвешка ѕвезда без ОИ

Норвешката ѕвезда е пред долга пауза

Прочитај повеќе

Скипаготу повреден, но ќе игра со Македонија

Најдобриот играч на Фарски острови не беше денеска во составот на Кил

Прочитај повеќе