Вести што го содржат тагот Гумерзбах

Кузмановиќ промовиран во Германија

Звучно засилување за германскиот тим

Прочитај повеќе

Вардар загреан за Зеленовиќ

Вардар загреан за ангажман на српскиот десен бек

Прочитај повеќе

Се врати во игра Сандер Сагосен!

Норвешкиот ас денеска имаше кам-бек

Прочитај повеќе

Хамбург повторно во Бундес лига

Некогашниот европски шампион се враќа во елитата

Прочитај повеќе

ТРАНСФЕРИ: Нов договор за Јанко

Австрискиот бек се пронајде во втората Бундес лига

Прочитај повеќе