Вести што го содржат тагот Аце Јоновски

Филип Лазаров стана главен тренер

Еден Македонец замина, друг дојде на клупата на германскиот клуб

Прочитај повеќе

Aце Јоновски продолжи со Интерактив: Тој е полн погодок за нас

Македонскиот тренер потпиша договор до 2024

Прочитај повеќе

Филип Лазаров е нов асистент на Јоновски

Поранешниот македонски репрезентативец почнува нова кариера

Прочитај повеќе

Јоновски донираше респиратори (ФОТО)

Нова хуманитарна акција на македонскиот интернационалец

Прочитај повеќе

Крај на сезоната за Јоновски и Филип Лазаров

Во Германија ќе се чека само на двете најсилни лиги

Прочитај повеќе