Вести што го содржат тагот Кил

Кил стварно е во криза, скалпот го даде на Кузмановски и Миркуловски

Вецлар го елиминираше Кил во Купот на Германија

Прочитај повеќе

Билет во Кил - едно евро!

Келце ги кани своите навивачи на пат

Прочитај повеќе

Дали Кил веќе се симна од тронот?

Кил само во септември запиша три порази во Бундеслигата

Прочитај повеќе

Кил беше гостин и на Охрид

Зебрите уживаа и покрај езерото

Прочитај повеќе

Друг е денеска муабетот во Битола

Вчерашната претстава во Битола го врати назад позитивниот ракометен дух на Широк сокак

Прочитај повеќе