Вести што го содржат тагот Бараж

Почна битката за СП 2025, Македонија е „мирна“, игра само еден бараж

Почнуваат квалификациите за СП. Македонија ќе игра само еден бараж

Прочитај повеќе

Македонија во вториот плеј оф бараж за СП 2025

Каков ќе биде патот на македонската репрезентација до следниот мундијал

Прочитај повеќе

БАРАЖ ЗА СП: Комплетни резултати од баражите

Комплетни резултати од бараж натпреварите за пласман на СП 2023

Прочитај повеќе

Македонија со минус два ќе патува на реванш

Прв дуел од двомечот за пласман на СП 20203 меѓу Македонија и Украина

Прочитај повеќе

Украина ги отвори сите карти

Македонија и Украина утре ќе го одиграат првиот бараж натпревар за пласман на СП 2023

Прочитај повеќе