Вести што го содржат тагот Бараж

Лазаров со 21 играч ќе лета на Фарски

Македонската репрезентација комплетна ќе патува за Фарски острови

Прочитај повеќе

Скипаготу (не)спремен ќе игра против Македонија

Најдобриот играч на Фарски, по две недели пауза, денеска повторно беше на терен

Прочитај повеќе

Кои се Фарски острови? Хитот на првата фаза на ЕП

Кои се Фарски острови, хитот на Европското првенство во Германија?

Прочитај повеќе

ЖДРЕПКА ЗА СП 2025: Македонија против Фарски Острови

Македонија доби противник за бараж квалификациите за Светското првенство во Хрватска, Данска и Норвешка следниот јануари

Прочитај повеќе

ЛИНК: Ждрепка за бараж за СП, каде да гледате?

Македонија денеска ќе го добие противникот за бараж квалификациите за СП 2025

Прочитај повеќе