Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

ЛШ: Кил против Келце, каде да гледате?

Денеска ќе биде комплетирано 11 коло од Лигата на шампионите. Еден меч ќе биде директно пренесуван на ТВ

Прочитај повеќе

ЛШ денеска: ПСЖ во Загреб, каде да гледате?

Денеска продолжуваат натпреварите од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Радичевиќ стана женскиот „Лазаров“

Нов најдобар стрелец во историјата на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Загреб го среди Веспрем, Барса единствена без пораз

Веспрем фатен на спиење во Загреб

Прочитај повеќе

Митревски и Порто во „невозможна“ мисија

Португалскиот клуб е единствениот што нема освоено бод во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе