Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Пресврт на Порто, Митревски одмораше

Први бодови на Порто во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Познати составите: Е. Пелистер со четири Македонци против Колстад

Познати составите за денешниот дуел меѓу Е. Пелистер и Колстад

Прочитај повеќе

ТОП 10 трансфери во ЛШ

Кои се најдобрите трансфери во Лигата на шампионите сезонава

Прочитај повеќе

Пасквал се налути: Ќе ја освоиме Европската лига!

Динамо Букурешт раните од ЕХФ ќе ги лечи со „пехарот“ од Европската лига

Прочитај повеќе

Романците беснеат, „криви“ им се и Колстад и Пелистер

Динамо Букурешт не доби место во Лигата на шампионите за претстојната сезона

Прочитај повеќе