Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Пелистер прописно го намачи големиот Кил

Кил виде мака во Битола, но ги однесе бодовите

Прочитај повеќе

ЛШ ДЕНЕСКА: Келце против ПСЖ, дерби на денот

Денеска почнува третото коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Денеска Кил е во Битола, каде да гледате?

Прв пат во Битола доаѓа најголемиот меѓу најголемите

Прочитај повеќе

Јовиќ: Верувам дека ќе се издигнеме

Е. Пелистер оди на мегдан на данскиот Алборг

Прочитај повеќе

Прва тренерска жртва во ЛШ - ГОГ го отпушти тренерот

Прва тренерска смена во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе