Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Денеска Пелистер против ПИК Сегед, каде да гледате?

Седми натпревар на македонскиот првк во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Загреб - Е. Пелистер, каде да гледате?

Битолчани денеска играат важен меч во загрепската „Арена“

Прочитај повеќе

Билет во Кил - едно евро!

Келце ги кани своите навивачи на пат

Прочитај повеќе

ГОГ го преслуша фаворитот Веспрем

Прв пораз на Веспрем во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Загреб го растури дрим тимот Колстад

Колстад се посрамоти во хрватската престолнина

Прочитај повеќе