Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Денеска Е. Пелистер против Келце, каде да гледате?

Деветти натпревар на македонскиот првак во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Загреб стана многу опасен тим

Хрватите му отчитаа лекција на ПИК Сегед

Прочитај повеќе

Македонија без тим во ЛШ догодина!

Македонија го загуби директното место во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Секунди го делеа Е. Пелистер од бод во ЛШ

Драматичен меч се одигра во Битола во осмото коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Денеска Пелистер против ПИК Сегед, каде да гледате?

Седми натпревар на македонскиот првк во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе