Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Вардар без шанса, но чесно се збогува со ЛШ

Во елиминацијата на Вардар од ЛШ, блесна младиот голман Васил Гогов

Прочитај повеќе

Последен меч на Дибиров за Вардар во ЛШ?

Последниот меч на Тимур Дибиров во ЛШ за Вардар

Прочитај повеќе

ППД Загреб елиминиран од ЛШ

Вардар и Елверум ќе играат меч без резултатско значење

Прочитај повеќе

Вардар против Веспрем во 1/8 финале на ЛШ!

На коло пред крајот, се е познато

Прочитај повеќе

Вардар одново тече кон Веспрем

Денска се играат натпревари од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе