Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Митревски и Порто во „невозможна“ мисија

Португалскиот клуб е единствениот што нема освоено бод во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Вечерва играат Алборг и Барса, каде да гледате

Руска метла: Плата во плико, доцнеле со плата, не плаќале осигурување за играчите...

Прочитај повеќе

Заврши една од најдолгите и најцрните серии во ЛШ

Имаа играчи како Радичевиќ, Мехмедовиќ, Рајичиќ, па интернационалки од Бразил, Данска, Ангола, но никако не можеа да победат

Прочитај повеќе

ЛШ: Домашни порази на Алборг и Магдебург

Вечерва се играа натпревари од машката Лига на шампиони

Прочитај повеќе

Денеска во ЛШ: Митревски против Веспрем

Денеска ќе се играат натпревари од второто коло од Лигата на шампионите во машка конкуренција

Прочитај повеќе