Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Келце го разби Веспрем

Познат и третиот учесник на Фајнафор-турнирот во Келн

Прочитај повеќе

ППД Загреб утна пет пенали и загуби

Магдебург со цел плен си оди од Загреб, битката за последното место во возот, продолжува следната недела

Прочитај повеќе

ЛШ: Кил против Келце, каде да гледате?

Денеска ќе биде комплетирано 11 коло од Лигата на шампионите. Еден меч ќе биде директно пренесуван на ТВ

Прочитај повеќе

ЛШ денеска: ПСЖ во Загреб, каде да гледате?

Денеска продолжуваат натпреварите од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Радичевиќ стана женскиот „Лазаров“

Нов најдобар стрелец во историјата на Лигата на шампионите

Прочитај повеќе