Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Јовиќ: Верувам дека ќе се издигнеме

Е. Пелистер оди на мегдан на данскиот Алборг

Прочитај повеќе

Прва тренерска жртва во ЛШ - ГОГ го отпушти тренерот

Прва тренерска смена во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Пресврт на Порто, Митревски одмораше

Први бодови на Порто во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Познати составите: Е. Пелистер со четири Македонци против Колстад

Познати составите за денешниот дуел меѓу Е. Пелистер и Колстад

Прочитај повеќе

ТОП 10 трансфери во ЛШ

Кои се најдобрите трансфери во Лигата на шампионите сезонава

Прочитај повеќе