Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Е. Пелистер и десетти пат без бодови

Е. Пелистер го одигра 10 меч во Лигата на шампионите сезонава

Прочитај повеќе

Денеска игра Е. Пелистер, каде да гледате?

Лигата на шампионите вечерва е во Битола

Прочитај повеќе

Денеска Е. Пелистер против Келце, каде да гледате?

Деветти натпревар на македонскиот првак во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Загреб стана многу опасен тим

Хрватите му отчитаа лекција на ПИК Сегед

Прочитај повеќе

Македонија без тим во ЛШ догодина!

Македонија го загуби директното место во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе