Вести што го содржат тагот Лига на шампиони

Тринаесетката не беше среќна, Е. Пелистер остана на нула

Е. Пелистер остана без освоен бод и по 13 одиграни кола во Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

ЛШ: Е. Пелистер во Кил, каде да гледате?

Денеска ќе се комплетира 12 коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Колку чини да се гледа Е. Пелистер во Кил?

Германците имаат убава математика од секој одигран натпревар

Прочитај повеќе

ЛШ денеска: Митревски против Веспрем

Денеска ќе се комплетира 11 коло од Лигата на шампионите

Прочитај повеќе

Мечот на неделата беше „лудница“ натпревар

Мечот на неделата на ЕХФ, беше полн погодок

Прочитај повеќе